Рівненська українська гімназія

Вітаймо авторів проєктів шкільного громадського бюджету!

Опубліковано 11-11-2021, 18:07

168
Вітаймо авторів проєктів шкільного громадського бюджету!
З моменту оголошення ініціативи міських можновладців про залучення школярів до участі в проєкті «Шкільний громадський бюджет» у гімназійному просторі почали ширитися найрізноманітніші ідеї щодо того, як можна було б покращити освітній процес і позаурочний час гімназистів. Та не так багато виявилося гімназистів, які розпочали тривалий, проте цікавий шлях утілення власних ідей у життя.
У жовтні на розгляд конкурсної комісії гімназистами було подано три проєкти: проєкт лідера учнівського самоврядування Матвія Жужи «Клуб інтелектуальних ігор» і два проєкти від одинадцятикласників Касяна Коновальчука, Олександра Кузьмака, Полюховича Андрія – «Технозона WORK and STUDY» та «РУГ-комфорт».
Усі три проєкти гімназистів позитивно оцінені комісією і вже розміщені на міській платформі «Шкільний громадський бюджет». Чекаємо на цікаву промоційну кампанію від авторів проєкту та їхніх прихильників.
Вам цікаво дізнатися про подробиці? Завітайте на сторінку електронної платформи rivne.shgb.org.ua, щоб ознайомитись із нашими проєктами (там вони мають номери 80, 81, 82), також цю інформацію можна знайти і на нашому сайті в розділі «Шкільний громадський бюджет» (чорна панель зліва).
Нагадую, що промоційна кампанія вже стартувала та триватиме до 19 листопада, а проголосувати за проєкти гімназистів можна буде з 20 по 27 листопада на тій же платформі.

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Вітаймо авторів проєктів шкільного громадського бюджету!

Категорія: Інформація