Рівненська українська гімназія

Булінгу – «НІ!»

Опубліковано 11-10-2021, 20:28

30
Булінгу – «НІ!»
Робота над створенням чи збереженням безпечного освітнього середовища не припиняється з досягненням певних результатів – це безперервний процес пошуку нових можливостей і ресурсів.
Усі ми переконані, що взаємини в гімназії мають базуватися на принципах довіри та доброзичливості, схвалення й толерантності.
Тому в особливі вересневі дні багато в нашому навчальному закладі проводилося заходів для збереження позитивної атмосфери в класних колективах, підтримки й підвищення самооцінки гімназистів, розвитку їх здібностей і можливостей.
У Всесвітній день позитивного мислення восьмикласники міркували про власні ресурси подолання стресових життєвих ситуацій, бо ж як важливо мати своєрідну емоційну шпаргалку «у дні, коли життя здається похмурим…». Гімназисти 7-Б класу «виростили» дерево підтримки та взаєморозуміння, а школярі 7-А «створили будинок» доброзичливих взаємин у класі.
П’ятикласники зібралися в колі пізнання один одного та зімкнули долоньки довіри. А ось шестикласники ділилися сокровенним (родинними історіями, традиціями) у тематичному колі «Краса мого імені» й підтвердили, як важливо з повагою ставитися один до одного.
Дев’ятикласники міркували про емоції та почуття особистості, яка страждає від приниження в учнівському колективі, написали таким дітям листи підтримки й дозволили використовувати їх у своїй роботі психологу та соціальному педагогу.

Світлана Баранюк, практичний психолог РУГ


Булінгу – «НІ!»

Булінгу – «НІ!»

Категорія: Інформація