Рівненський ліцей

Мандрівка 7-Б

Опубліковано 19-09-2021, 20:34

386
Мандрівка 7-Б
Подорожувати – це завжди весело, цікаво та пізнавально! Саме в цьому переконалися гімназисти 7-Б, відправившись суботнього ранку в Житомир та Радомишль. І хоча день передвіщав навіть невеликий дощ, але оптимістично налаштовані юні мандрівники навіть не зважали на це. І правильно! Адже день видався напрочуд по-осінньому теплий та насичений позитивними емоціями.
Спочатку учні побували в Житомирі, де відвідали Музей космонавтики ім. С.П.Корольова. Вражені дивовижними винаходами людства, ознайомлені з історією досліджень космосу від ХХ століття до сьогодення, юні мандрівники відправилися на пішохідну екскурсію Житомиром. Виявляється, у цьому місті є відлуння Львова, Києва та Одеси! А ще там у монастирі до цього часу в підземеллях зберігається скелет давнього мамонта!
Пізніше гімназистам відкрився зовсім з несподіваного боку старовинний замок Радомисль у Радомишлі. Цікавою була екскурсія, а ще більше сподобався майстер-клас із виготовлення старовинного паперу!
Щасливі, радісні та вражені, гімназисти повернулися додому й сподіваються, що вони знову поїдуть у мандрівку досліджувати та відкривати для себе Україну по-новому!

Парфенюк О.М., класний керівник 7-Б класу

Мандрівка 7-Б

Мандрівка 7-Б

Категорія: Інформація