Рівненський ліцей

Свято випускників у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 9-07-2021, 23:10

605
Свято випускників у Рівненській українській гімназії
26 червня відбулося найочікуваніше свято для випускників гімназії – випускний вечір. У цей літній день вони отримати свідоцтва про повну загальну середню освіту та попрощалися з alma mater.
Урочисте вручення свідоцтв відбулося в затишному та гостинному залі Міського будинку культури, де всі присутні: педагоги, батьки та старші покоління родин випускників, їхні друзі – стали свідками народження нового прогресивного покоління молоді. Вітання вчорашнім гімназистам лунали від директора Кухарчук Тетяни Андріївни, вихователя, батьків, учителів. Завершились урочистості ходою центральною частиною Рівного та участю в міському святі «Випускник-2021».
Випускний – це свято тріумфу, адже найважчу сходинку – шкільне навчання – успішно подолано! Серед цьогорічних випускників є п’ятеро медалістів. Волосюк Софію, Голотюк Вікторю, Киц Дарію, Кушніра Мар’яна було нагороджено Золотими медалями, а Шостак Марію – Срібною. Також серед випускників переможці ІІ та учасники ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, багаторазові учасники обласних змагань із волейболу, лідери учнівського самоврядування та призери творчих конкурсів. Попереду в них гаряча пора: вступ до закладів вищої освіти, зарахування до омріяних вишів, а далі – бажання випускників стати успішною людиною, здобути професію та рухатися вперед у житті.
Ми щиро віримо, що випускники Рівненської української гімназії досягнуть висот і багато що зможуть побудувати у своєму житті!
Гімназія пишається своїми випускниками та бажає їм щасливої долі!

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Свято випускників у Рівненській українській гімназії

Свято випускників у Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація