Рівненський ліцей

Summer Camp 2021. День другий

Опубліковано 14-06-2021, 06:50

385
Summer Camp 2021. День другий
Отож, сьогодні знайомимося з роботою франкомовної локації “Plateforme de jeux” («Платформа ігор»). Як продовжити навчати дітей мови, коли за вікном пригріває вже літнє сонце? Звісно ж, за допомогою різних ігор! Тут можна змагатися, перемагати, відчувати азарт, але й водночас практикувати іноземну мову, поєднуючи навички лічби (а французькі числівники далеко не прості!), стратегії та дослідження.
У грі «La roue de fortune» («Колесо фортуни») фортуна виявила свою найбільшу прихильність до Стахнюка Андрія. А Іванюк Вірсавія зібрала найбільший овочевий урожай слів на ігровому полі «Les légumes du potager». Надзвичайно захопливою виявилась «Frise des inventions» («Хронологічна стрічка винаходів»), один з французьких варіантів класичної англійської настільної гри «Timeline», у якій гімназисти дізнавались про різні винаходи. Було надзвичайно цікаво спостерігати, як вони розмірковували та жваво сперечалися про те, у який часовий проміжок були винайдені різноманітні механізми, прилади, а також речі, якими ми користуємось у повсякденному житті. Найкращими стратегами виявилися Мисько Кирило, Музичук Уляна та Герус Олександра.
Якщо ми не їдемо в Париж (коли вже ті карантинні обмеження завершаться?), то спробуємо наблизити Париж до нас! Виготовлення 3D-моделей таких визначних місць, як Ейфелева вежа, Тріумфальна арка та Собор Паризької богоматері, та ще й у супроводі відеокліпів франкомовних виконавців дозволило гімназистам перенести часточку Франції до нашої локації.
Але не Францією єдиною… Щодня наші кампери завершують таборування в локації Fun@Relax. Учитель Невірковець В.А. проводила з учнями всім відому гру «Хто я?», а також організувала змагання серед юних «словознавців», щоб виявити їхні таланти в складанні слів на певну літеру на швидкість.
Шестикласники продовжували вправлятися в сценічній майстерності разом зі своїм вихователем Панасюк О.Ф. (знову ж у вигляді гри під назвою «Крокодил»).
П’ятикласники ж мали змогу дізнатися цікаві факти про ту історичну частину міста, де знаходиться рідна гімназія. Для однієї групи гімназистів екскурсія «Походження назви вулиці Замкової» була проведена працівниками Обласної наукової бібліотеки, до якої долучилася й учитель Медвєдєва Л.О. А для іншої групи вчитель Литовченко Н.М. провела екскурсію «Вулиця, з якої починалося місто Рівне».
Далі буде… 😊, або Продовження завтра…😊

Жук Л.Р., учитель французької мови

Summer Camp 2021. День другий

Summer Camp 2021. День другий

Категорія: Інформація