Рівненський ліцей

Вітаємо переможців!

Опубліковано 12-05-2021, 19:44

992
Вітаємо переможців!
11 травня 2021 року в гімназії було проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Основними завданнями конкурсу стали виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, уміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції.
На розгляд журі було представлено 25 наукових досліджень. Члени журі відзначили, що більшість робіт десятикласників була самостійною, мала наукову новизну та практичну спрямованість.
Під час захисту гімназисти Олійник Валерія та Шибрук Олександра – з англійської мови, Присяжнюк Олександр – з математики, Коновальчук Касян – з інформатики, Грицак Олена – з історії, Огінська Софія, Опанасюк Ольга – із психології продемонстрували хороший рівень підготовки: уміли аргументувати вибір теми дослідження; чітко, логічно, послідовно, грамотно викладали матеріал; доцільно використовували додатковий матеріал (мультимедійні презентації, схеми, таблиці).
Роботи Гнипа Віталія (з історії), Лазутіна Нікіти (з інформатики), Мартинюк Юлії (з економіки), Анікіної Юлії (з математики), Кутузи Владислави (з англійської мови) визнані кращими та посіли І місця.
Щиро вітаємо юних дослідників та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!

Юзюк Р.П., заступник директора

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

Категорія: Інформація