Рівненський ліцей

Захід «Ангели добра»

Опубліковано 6-05-2021, 21:51

364
Захід «Ангели добра»
20 квітня кожного року світ відзначає важливу подію – День вдячності волонтерам, мета якої – привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу людям, які опинилися в скрутному становищі, армії, дітям, тваринам. Тому вихователь восьмикласників Бурець Олена Андріївна разом з бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною спланували зустріч гімназистів з волонтером.
Гостею була Дарія Єфіменко – координатор освітніх програм та супервізії координаторів волонтерських центрів Міжнародної волонтерської мережі «Volunteer Community» в Україні. Пані Дарія розповіла про волонтерські проєкти їхньої волонтерської організації (а їх є дуже багато!). Восьмикласники дізналися про проєкт «Reboot», який пов’язаний з відкриттям нових можливостей для інвалідів та їх професійним розвитком, про роботу волонтерів у відділенні паліативної та хоспісної медицини Дядьковицької районної лікарні та в дитячому відділенні гематології Рівненської обласної лікарні, про донорство, роботу із захисту тварин та багато чого іншого.
Зустріч минула в невимушеній атмосфері. Гімназисти ставили Дарії Єфіменко багато запитань і дійшли висновку, що, будучи волонтером, можна зробити щось корисне для свого міста/гімназії, познайомитися з «крутими» людьми, спробувати щось нове, провести вільний час з користю, побачити інший спосіб життя та нові місця.

Солончук Вадим, Бурець Олена Андріївна

Захід «Ангели добра»

Захід «Ангели добра»

Категорія: Інформація