Рівненський ліцей

День здоров’я

Опубліковано 25-04-2021, 09:21

387
День здоров’я
Дистанційне навчання – ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Нарешті учні змогли використовувати свої улюблені ґаджети. Вихователь та вчителі на зв’язку із гімназистами через інтернет: Instagram, Facebook, Telegram-канал, Viber. А як же виховна робота? Це ж той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім.
Навіть карантин не може стати перепоною для формування правильних цінностей та всебічного розвитку учнів. А формат навчання під час карантину додав нові форми роботи: організацію активу класу дистанційно, використання соцмереж для виховної роботи, виховну годину в онлайн-режимі і, звичайно, налагодження контактів «учитель – учень – батьки».
Сьомого квітня у світі відзначають Всесвітній день здоров’я. І гімназисти 8-х класів хотіли б привернути увагу до цієї проблеми, коли Україна, як і ряд інших держав світу, переживає найважчий період – пандемію COVID-19.
Вихователь Олена Андріївна Бурець, розуміючи цінність здоров’я, розповіла гімназистам онлайн про профілактику власного здоров’я та увагу до нього, надала інформаційні матеріали, мультфільми та відеоматеріали, які приурочені цьому Дню.
Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо хворим якнайшвидшого одужання, а всім нам - бути здоровими та життєрадісними!
Зі святом!

Олена Андріївна Бурець, вихователь

День здоров’я

День здоров’я

Категорія: Інформація