Рівненський ліцей

БУЛІНГУ - НІ

Опубліковано 26-03-2021, 22:35

500
БУЛІНГУ - НІ
24 березня учні 6-А класу разом із вихователем Панасюк О.Ф. та бібліотекарем Котолюз Л.М. відвідали бібліотеку сімейного типу-філію №9. Нас зустріли пані Ольга та пані Віта, які провели зустріч «Скажи булінгу – НІ!»
Ми почули цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Нам пояснили, що фізичне залякування, побиття, підніжки, небажані дотики, словесні образи, цькування із застосуванням тактики ізоляції – це все підпадає під поняття «боулінгу» та дали рекомендації, як його уникати.
Вихователь роздала всім учням пам’ятку «Дитинство без насилля», де ми дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Також нам показали декілька дуже цікавих мультфільмів. Ми ще раз зрозуміли, що булінг – неприпустимий.
Заняття було не тільки цікавим, а й корисним. Кожен з учнів зрозумів, що ми маємо свої вподобання, по-різному дивимося на світ та на людей, які нас оточують. Але потрібно пам’ятати, що ми живемо в соціумі й маємо вибудовувати добрі взаємини з іншими людьми. А ще після зустрічі учні нашого класу змогли записатися до цієї бібліотеки.

Бондарчук Діана, учениця 6-А класу

БУЛІНГУ - НІ

БУЛІНГУ - НІ

Категорія: Інформація