Рівненський ліцей

#GlobalLesyaUkrainka2021

Опубліковано 27-02-2021, 14:47

395
#GlobalLesyaUkrainka2021
З творчістю Олени Медведєвої восьмикласники Рівненської української гімназії знайомі ще з п’ятого класу. Учням дуже подобаються вишиті мисткинею книги «Кобзар» Тараса Шевченка 1840 року видання, збірки поезій Івана Франка «Народна пісня», Ліни Костенко «Я мальву поцілую у щоку», Адама Міцкевича «Ода молодості», тексти «Євангелія від Івана», «Євангелія від Марка», «Євангелія від Луки», «Євангелія від Матвія» та ряд дитячих книг.
Дізнавшись, що письменниця, майстриня народної творчості та журналістка, а також авторка бренду «Креативна книга» Олена Медведєва вишила власноруч книгу «Лісова пісня» до 150-річчя Лесі Українки і її можна побачити в літературному музеї Уласа Самчука, вирушили на екскурсію, щоб побачити цю 7-кілограмову, рукотворну книгу Лесі Українки, гаптовану в техніці стебнівка.
Гімназисти також підготували літературний флеш-моб #GlobalLesyaUkrainka2021 і так долучилися до вшанування 150-річчя від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Восьмикласники старанно готувалися до ювілею Лесі Українки виявивши бажання читати поезії великої українки та інсценізувати уривки з її творів саме в музеї, де виставлено для огляду унікальний вишитий фоліант «Лісова пісня».
Щиро дякую своїм вихованцям-восьмикласникам: Воробей Софії, Литвинюку Владиславу, Богатко Софії, Левчук Марії, Франчук Ользі, Назарук Анні, Гедзюку Денису, Кушнерук Софії, Редзюк Вікторії, Шевченко Софії,Зінчуку Іллі, Кудрюцковій Софії та Прядун Марії! Слова подяки ідейним натхненникам Бойчак Лесі Анатоліївні, Якобчук Інні Василівні та вихователю восьмикласників.

Бурець Олена Андріївна, вихователь


#GlobalLesyaUkrainka2021
#GlobalLesyaUkrainka2021

Категорія: Інформація