Рівненський ліцей

Радість пізнання

Опубліковано 30-03-2015, 23:11

1743
«Талант! Талантом гордитися нічого! Він – від Бога і від батьків. Нам залишається тільки працьовитість. Праця! Один талант не дасть нічого! Талант плюс праця, тільки!» Такими словами Марини Цвєтаєвої розпочалася в Рівненській українській гімназії учнівська науково-практична конференція «Радість пізнання».
«У сучасній освіті України домінує ідея формування людини-дослідника, здатної до творчого мислення, самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем. Відповідно до цього, написання наукових робіт, участь у конкурсі захисті – не тільки цікавий, але й дуже корисний досвід, який стає в пригоді у майбутньому», - поділилася своїми думками з учнями гість конференції, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України РДГУ Доброчинська В. А.
Щорічно учні гімназії є активними учасниками конкурсу-захисту Малої академії наук. І проведення конференції дає можливість старшокласникам поділитися досвідом з тими учням, для яких написання «манівських» робіт ще попереду. На конференції представили свої роботи переможці І та ІІ етапу захисту робіт МАН десятикласники Петрочук Христина, Борисенко Владислава, Походзей Артем, Поліщук Ольга та учасниця захисту науково-пошукових робіт РУГ Залужна Діана. Особливий інтерес в учнів викликала робота учениці 9 класу Леонової Ксенії. Учениця досліджувала повсякденне життя та побут учнів Рівненської чоловічої гімназії середини ХІХ початку ХХ століття.
Директор РУГ Кухарчук Тетяна Андріївна нагородила грамотами переможців захисту науково-пошукових робіт з основних навчальних предметів у РУГ Остапіна Івана, Гарасюк Юлію, Полюхович Анну. Завуч з навчально-методичної роботи Юзюк Раїса Павлівна ознайомила присутніх з результами участі гімназистів у І та ІІ етапах захисту науково-пошукових робіт МАН
«Я вважаю, що МАН – це чудова можливість відчути себе в ролі науковця, навчитися писати наукові роботи. Звичайно, це надзвичайно важко перебрати гори матеріалу і знайти потрібний, відредагувати текст. Але я думаю, що це готує нас до навчання у вищих навчальних закладах», - стверджує Токарчук Інна, учениця 10-А класу, переможниця І та ІІ етапу конкурсу МАН у секціях історія України та психологія.

Радість пізнання

Радість пізнання

Радість пізнання

Радість пізнання

Радість пізнання

Радість пізнання

Радість пізнання

Категорія: Наука