Рівненський ліцей

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Опубліковано 29-12-2020, 19:51

451
Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій
Батьківські збори в нашій гімназії – це завжди враження та досвід. Вони змушують задуматися про актуальні проблеми виховання та стратегії продуктивної взаємодії з дитиною.
23 грудня 2020 року в 6-Б класі відбулися батьківські збори, що проводила психологиня гімназії Світлана Леонідівна. Тема, що обговорювалася та аналізувалася, – «Ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій».
Насамперед батьки були ознайомлені зі стратегіями розв’язання конфліктів та позитивами/негативами кожної з названих стратегій. Далі батьки класу були об’єднані в групи та залучені до психологічної гри-дискусії, під час якої обговорювали конфліктні ситуації й способи їх розв’язання з боку чотирьох суб’єктів закладу середньої освіти: учнів, учителів, батьків, адміністрації школи. Підсумком до кожної презентації стало обговорення найбільш продуктивних, конструктивних стратегій розв’язання конфліктів.
Світлана Леонідівна – надзвичайно толерантна та завжди відкрита до діалогу та співпраці. Високий рівень професіоналізму поєднаний із любов’ю до психології та кожного вихованця створює атмосферу особливої взаємодії та нового досвіду.
Майстерно й доступно вихователь класу Олена Феодосіївна презентувала психолого-педагогічний портрет класу, розкрила проблемні місця та моменти, що потребують особливої уваги. У спільному обговоренні з батьками було визначено стратегії безконфліктної, толерантної взаємодії з молодшими підлітками.
Щиро дякуємо вихователю та психологині РУГ за цікаві форми роботи з нами, батьками, що дозволяють поринути у свій внутрішній світ та якнайкраще зрозуміти емоції, хвилювання та проблеми наших дітей!

Юлія Михальчук, мама учениці 6-Б класу

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Категорія: Інформація