Рівненський ліцей

Діалог восьмикласників з поліцією

Опубліковано 29-12-2020, 19:43

436
Діалог восьмикласників з поліцією
Нещодавно учні 8-Б класу разом із вихователем Бурець Оленою Андріївною відвідали обласну бібліотеку. Для того, щоб почувати себе захищеними, у безпеці та мати можливість реалізувати свій потенціал, надзвичайно важливо налагоджувати діалог між поліцією та молоддю. Тому з восьмикласниками зустрілися інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук та капрал поліції Борейко Олеся. Нам розповіли про права та обов'язки дітей. Ми повторили всі види булінгу та що робити, якщо хтось потрапить у скрутні ситуації.
Далі восьмикласники грали в командну гру «Коло безпеки», де об’єдналися в дві групи та по черзі розглянули різні життєві ситуації, у які ми, підлітки, можемо потрапити вдома та в місті. Обговорили, як варто себе поводити з незнайомцями, у натовпі, наодинці з підозрілими людьми тощо. Ми дізналися для себе багато нового.
Дякуємо інспекторам відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області та працівникам обласної бібліотеки.

Дем’янюк Ілля, учень 8-Б класу

Діалог восьмикласників з поліцією

Діалог восьмикласників з поліцією

Категорія: Інформація