Рівненська українська гімназія

Тиждень читання

Опубліковано 23-03-2015, 22:46

908
Щорічно, навесні, коли дні стають теплими і сонячними, а дерева одягають зелені шати, гімназисти вшановують її величність – КНИГУ. Всеукраїнський тиждень дитячого читання став традиційним святом в Рівненській українській гімназії.
У цьому році він був проведений з 16 березня по 21 березня. Для читачів були оформлені візитівки бібліотеки – книжково-ілюстративні виставки, представлені рубрикою «Календарний рік святковий». Щоб читач знайшов українську книгу, потрібно її популяризувати. «Яскраві барви поезії», «Дух і думка в горні слова», «Читацькі симпатії», «Життя на роздоріжжі» - це виставки, на яких представлені твори сучасних українських письменників, а саме: Василя Шкляра, Оксани Забужко, Світлани Талан, Олени Печорної та ін.
Для учнів 5-7 класів були проведені бібліотечні уроки «Оселя мудрих книг», «Книжкові острівці», «Книги, які знають усе», «З книгою - дорогою знань» та ін. Учні 6-х та 7-х класів із задоволенням стали учасниками екологічного квесту «Краще знай свій рідний край» та бібліоквесту «Мандруємо книжковими лабіринтами».
Заслуговують на увагу оформлені виставки закладинок до книг «Ми підручник бережемо» та ілюстрацій до улюблених художніх творів «Наш вернісаж». Багато дітей долучилося до доброчинної акції «Подаруй книгу бібліотеці» та активно взяли участь в екскурсіях до бібліотек-сусідів.
Родзинкою тижня дитячого читання стала зустріч гімназистів з відомою рівненською майстринею книги Оленою Медведєвою. Гімназистів та педагогів вразили роботи талановитої жінки – справжні витвори мистецтва. Книги зроблені з різноманітного матеріалу – шкіри, дерева, соломи, тканини, паперу, вовни. А з якою фантазією та любов’ю створювалися ці шедеври – плетені гачком, в’язані спицями, вирізані з дерева, вишиті бісером, плетені з лози, виконані в стилі батику, у вигляді праски, криниці, скрині! Діти захоплено брали до рук вишитий «Кобзар» та дивувалися яскравим ілюстраціям та вишуканому оформленню. Багатьом дітям ця зустріч додала натхнення та гарного настрою.
Проведені заходи впродовж Всеукраїнського тижня дитячого читання ще раз довели, що гімназисти поважають, люблять книги і з задоволенням їх читають та перечитують. Сподіваємося, що залучення до цього процесу театралізованих вистав, музичних творів і творів образотворчого мистецтва сприятиме розвитку інтересу дітей до книги, яку не можна замінити нічим.

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Тиждень читання

Категорія: Гімназійні свята, Бібліотека