Рівненський ліцей

Акція «16 днів проти насильства»

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

464
Акція «16 днів проти насильства»
З 25 листопада 2020р. по 10 грудня 2020 р. в Україні відбулася щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка була ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році, з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Упродовж цього періоду гімназисти активно долучилися до проведення міжнародної кампанії. Психологічною службою гімназії було проведено заняття із здобувачами освіти 5-х класів «Правовий казколенд», де через казку діти поринули у світ власних прав та обов’язків, а із семикласниками – профілактичне заняття «Вірус лихослів’я», де здобувачі дізналися про негативний вплив лихословів на підлітковий організм. Із учнями 10-их класів проведено тренінгове заняття «Безпечне життя?», ще раз була озвучена проблема ВІЛ/СНІДУ та відбулася гра «Ланцюжок» для демонстрації взаємозв’язків у суспільстві.
У рамках профілактики гімназисти 11-х класів пригадали про ще одну проблему ХХІ ст. – торгівлю людьми. Соціальний педагог об’єднав здобувачів освіти в групи, де старшокласники обговорили запропоновані реальні ситуації українців, що потерпіли від торгівлі людьми, та самостійно створили пам’ятку безпечної подорожі та освіти за кордоном.

Бондар Ольга, соціальний педагог

Акція «16 днів проти насильства»

Акція «16 днів проти насильства»

Категорія: Інформація