Рівненський ліцей

Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

418
Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації
7 грудня виповнилося 120 років з дня народження Катерини Білокур. Це воістину художниця планетарного масштабу! Варто лише раз побачити її полотна, щоб полюбити їх назавжди. Тому гімназисти не могли пройти осторонь цієї події і взяли участь у спільному мистецькому проєкті: «Народжена для вічності».
Учителем образотворчого мистецтва Оленою Андріївною Бурець була підготовлена та представлена інформація про цю незвичну жінку «Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації». Гімназисти дізналися, що художниця, яка, попри всі прагнення, не змогла отримати жодного уроку живопису, зуміла так майстерно передати на полотнах красу живої природи, що, стоячи перед її картинами, кожен відчуває легенький подих вітерцю та аромат троянд, шипшини, півоній... Немов сам Господь водив її рукою!
“Квіти, як і люди, – живі, у них є душа!” – говорила видатна українська художниця Катерина Білокур. Вони, немов на одному диханні, лягали на полотно яскравим вибухом.
Учні нашої гімназії від 5 по 11 клас разом із вихователями долучилися до творчого мистецького проєкту. Велика стіна, мов полотно, стало для нас куточком для творчого натхнення. Тут розквітли квіти! Щиро дякую всім, хто долучився до створення мальовничого полотна.

Олена Бурець, учитель образотворчого мистецтва

Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації

Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації

Категорія: Інформація