Рівненський ліцей

Усесвітній день толерантності й взаєморозуміння

Опубліковано 19-11-2020, 22:05

485
Усесвітній день толерантності й взаєморозуміння
Жодне суспільство не є й не може бути однорідним, тому що складається з людей різних не тільки з погляду їхнього етнічного походження, віросповідання, політичних поглядів, але й за віком, статями, інтересами, вихованням, матеріальним становищем тощо.
В умовах розмаїтості дуже важливо встановити культуру миру, засновану на принципах толерантності. Як термін слово «толерантність» з'явилося в нашій країні не дуже давно. Але цього не можна сказати про його зміст. У словниковому запасі наших дідів і прадідів значилися слова «терпимість» та «миролюбність», обумовлені історичними реаліями.
Толерантність – це насамперед повага до поглядів іншої людини. Узагалі в різних мовах значення цього слова відмінне, але об’єднує їх повага та здатність прийняти іншу людину. Разом з тим бути толерантним не означає завжди підтримувати когось і переступати через себе, коли щось не подобається. У людини повинна бути власна думка.
Саме висловлюючи власні твердження про риси толерантної особистості, міркуючи про те, що сьогодні людям заважає бути більш толерантними в ставленні один до одного, гімназисти створили «будинок толерантності», чим довели, що гімназія – територія миролюбивих людей.
Дякуємо всім, хто намагається зрозуміти один одного. Нам приємно, що є такі люди. Будьмо толерантними й піклуймося один про одного.

Вероніка Волошина, Дарина Рудик,
медіатори служби порозуміння

Усесвітній день толерантності й взаєморозуміння

Категорія: Інформація