Рівненський ліцей

Подих віків у книгах

Опубліковано 11-02-2020, 19:25

621
Подих віків у книгах
Здивувати дев’ятикласників не просто, але це варто всіх зусиль. Однією з таких спроб стало відвідування виставки стародруків з музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника міста Острога, яка відбулася в мистецькому відділі РДОБ. Старший науковий співробітник музею та постійний гість бібліотеки Анатолій Хеленюк познайомив учнів з унікальною колекцією книг-мініатюр та розповів про історію створення та діяльність свого музею.
На сьогодні колекція нараховує понад 4900 експонатів основного музейного фонду, зокрема майже півтори тисячі стародруків XVI – XVIII століття, серед яких Острозька Біблія 1581 року та майже 150 рукописів XVI – XXI століття. Учні мали можливість взяти в руки раритетні видання та зблизька розглянути, також гімназистів запросили відвідати місто Острог та ближче познайомитися з музеєм та історією книгодрукування.
Окрім цієї зустрічі, у цей день учні відвідали ще одну виставку, присвячену сім’ям воїнів АТО, а саме «Я – українка, я – мати ГЕРОЯ»!
Українські жінки! Які вони? Найкращі у світі… Мами, дружини, подруги в повсякденні: у святі, у щасті, у радості та в біді…, поруч або на відстані, у думках та в молитвах вони завжди разом з вами.
Виставку озвучила завідувач мистецької зали Анжела Хамедюк, про світлини розповів Олександр Харват, вірші читали Лариса Андреєва, Світлана Сапожнікова.

Котолюз Л.М., бібліотекар РУГ

Подих віків у книгах

Подих віків у книгах

Категорія: Інформація