Рівненський ліцей

Мистецька хуртовина

Опубліковано 11-02-2020, 19:23

500
Мистецька хуртовина
Учні сьомого класу разом із вихователем Оленою Андріївною Бурець започаткували цікаву традицію – відвідувати Міський будинок культури, де щорічно відбувається виставка новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина».
Кожного року тематика «Хуртовини» різна. У 2018-19 році це була колекція різних різдвяних дзвіночків. Вони дзвеніли нам як у металі, так і в дереві, красувалися у витинанках та на листівках, вражали в кераміці, лозі та багатьох інших природних матеріалах. В експозиції були представлені роботи близько 30-ти майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини, Закарпаття, Львівщини, Волині та столиці.
А що чекало на нас у цьому році? «Мистецька хуртовина» заворожила казкою. «В гостях у казки» – такою є тематика цьогорічної експозиції. Найкращі майстри-лялькарі об’єдналися в спільному задумі – оживити казку. Ми побачили улюблених персонажів, створених у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва – кераміці, шитті, шкірі, вишивці, в’язанні, об’ємному декупажі та ін.
Дякуємо п. Ірині Білотіл та Олені Андріївні Бурець за можливість зустрічі із святковою казкою!

Музика Олександра, учениця 7-А класу

Мистецька хуртовина

Мистецька хуртовина

Категорія: Інформація