Рівненський ліцей

Новорічний квест для семикласників

Опубліковано 9-02-2020, 13:03

993
Новорічний квест для семикласників
Новий рік – радісне, чарівне свято, яке назавжди залишиться в наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин.
Ми зібралися біля ялинки зустріти святого Миколая та ангелів. Згодом дізналися про витівки чортів та викрадений ними міх з подарунками. І, щоб їх знайти, ми об’єднались у 8 команд за кольорами новорічних побажань. Під ялинкою були заховані маршрутні листи. Перед нами складне завдання – виконати випробування швидко і якісно.
Жваві мишенята допомагали нам правильно відшукати маршрут. Сюрпризом стало те, що агентами на локаціях були наші батьки!
Переможцями гри стала команда під керівництвом Тимощука Юрія. Це Назарук Анна, Редзюк Вікторія, Баланчик Дарія, Коломієць Влад, Михальчук Назар, Солончук Вадим та Кавун Максим.
Ролі Миколая та Ангела для семикласників виконували учні 11 класу Гедзюк Влад та Грекова Поліна, чортиків – семикласники та Кльох Максим, Гедзюк Денис, а веселих мишенят зіграли Зінчук Ілля та Мушин Влад. Учні та батьки здивували всіх яскравими костюмами, святковим настроєм, креативним підходом до створення своїх образів. По завершенню свята всі учні отримали подарунки та переглянули новорічний фільм про Різдво.
Щиро дякуємо за ідею вихователю Бурець Олені Андріївні та нашим батькам за допомогу.

Тимощук Юрій, капітан-переможець, та його команда

Новорічний квест для семикласників

Новорічний квест для семикласників

Категорія: Інформація