Рівненський ліцей

Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді

Опубліковано 9-02-2020, 13:00

662
Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді
Незабутню годину семикласники провели в арт-ательє з дочкою Георгія Косміаді, викладача Рівненської української гімназії довоєнного періоду.
У приватному музеї ми побачили не лише картини художника-новатора, а й світлини, платівки з улюбленою музикою, сімейні речі: вишиту бісером театральну сумочку дружини, круглу коробку для її капелюхів, важку люстру з вітальні, скриньку, у якій Георгій Косміаді зберігав листи жінок, які його обожнювали. Є тут і незвичайне генеалогічне дерево, намальоване художником навпаки – з пращурами в кроні й нащадками в корінні.
Ці предмети дбайливо зберігав Георгій Косміаді, після його смерті – дружина, а потім і п.Надія. Жінка давно мріяла відкрити арт-ательє Георгія Косміаді, де була б відтворена атмосфера їхнього дому. Щоб втілити цей проєкт, пані Надія переїхала з Німеччини в місто її дитинства та юності – у Рівне. Тут її родина була щасливою... Дитинство п. Надії відрізняється від нашого, і ми слухали з цікавістю.
Ми привітали п. Надію з прийдешніми святами: Днем народження, Новим роком та Різдвом. Дякуємо пані Надії за цю пізнавальну розповідь.

Кушнерук Софія, Редзюк Вікторія

Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді

Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді

Категорія: Інформація