Рівненська українська гімназія

Цікаво та пізнавально!

Опубліковано 23-01-2020, 19:35

50
Цікаво та пізнавально!
У чудовий сонячний вівторок 22 жовтня дружний 5-Б клас разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та педагогами Бойчак Лесею Анатоліївною, Корчагою Наталією Володимирівною відвідали місто Луцьк. А саме побували на фабриці іграшок «Тигрес», у музеї технічного прогресу та дорогою додому заїхали в ліс.
Спочатку розповім про наш перший пункт цієї мандрівки – фабрику іграшок «Тигрес», що знаходиться в селі Липини Луцького району. До речі, правильно казати не м’які іграшки, а м’яко-набивні, як сказала наша екскурсовод.
На фабриці нам розповідали про весь процес виготовлення іграшок, провели нас по різних цехах, також ми побували на складі. Нам показали, як зшивають та наповнюють іграшки. Найцікавіше було, коли відкрили секрет, із чого виготовляють наповнювач. Виявляється, наші іграшки наповнюють розрізаними та подрібненими пластиковими пляшками!!! О це так вторинна переробка! Потім ці пляшки розчісують і крутять у барабані, працівниця натискає на педаль і наповнює виріб. Але в ньому залишається невеличка дірочка, з нею його відправляють в останній цех. Там цю дірку зашивають і наліплюють ярлик з назвою фабрики «Тигрес». Іграшку обдувають під великим тиском повітря, запаковують – і ось тоді м’яко-набивна іграшка готова!
Але на фабриці «Тигрес» виробляють ще й пластмасові іграшки. Їх виготовляють із безпечної екологічно чистої сировини – поліпропілену, який змішують із барвником і виплавляють при температурі 240 °С. Далі працівниці з’єднують детальки і… кожного дня «Тигрес» виготовляє 20000 таких іграшок!
Після екскурсії по фабриці іграшок ми поїхали в «АДРЕНАЛІН СІТІ». Там пообідали й пішли в музей технічного прогресу. Це теж, як виявилося, був дуже цікавий пункт нашої мандрівки. Там ми побачили перші телефони, радіопрогравачі, телевізори й комп’ютери. Також нам дозволили доторкнутися до справжньої зброї, посидіти на стільці з майже 1300-ма цвяхами тощо.
А дорогою додому ми зробили невеличкий привал у лісі. Тут теж пречудово провели час: грали в різні цікаві рухливі ігри, спілкувалися, милувалися красою природи. Наша перша екскурсія всім дуже сподобалася! Із нетерпінням чекаємо на продовження!

Кирильчук Денис, представник Прес-центру 5-Б кл.

Цікаво та пізнавально!

Цікаво та пізнавально!

Категорія: Інформація