Рівненський ліцей

Подорож до Луцька

Опубліковано 23-01-2020, 19:22

525
Подорож до Луцька
21 жовтня учням 5-А класу під керівництвом вихователя Панасюк О.Ф. та педагогів Бондар О.М., Туровської Л.І. було організовано цікаву екскурсію на фабрику м'яких іграшок «Тигрес» (с. Липини, Луцького району) та в музей технічного прогресу в «Адреналін Сіті» у м.Луцьк.
На фабриці гімназистів зустріла привітна екскурсовод Наталія. Її розповідь була цікавою та пізнавальною. Гімназисти побачили весь процес створення іграшки: від ідеї та ескізів до готового продукту. Вони відвідали цех, де викроюють та шиють м'які іграшки, а також створюють пластмасові іграшки.
Продукція вразила нас своєю хорошою якістю та екологічністю. Дуже приємно, що фабрика «Тигрес» іде в ногу з прогресом та не є шкідливою для довкілля. Кожен учень та їх батьки, які теж подорожували разом із дітьми, змогли придбати іграшки, які будуть нагадувати їм про цю екскурсію.
Після фабрики наш автобус попрямував в «Адреналін Сіті», і ми відправилися на екскурсію в музей, де зібрано прилади, які презентують технічний прогрес, починаючи з найпростіших пристосувань первісних часів аж до сьогодення.
Разом з екскурсоводом нас зустріли роботи, які станцювали для нас. Потім наш гід представив хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших винаходів людства. Після змістовної розповіді пані Наталія дала учням можливість самостійно долучитися до технічного прогресу: ми спробували маятник Ньютона, побували на Марсі, зацікавилися картинами з оптичними ілюзіями, пограли на музичних інструментах, посиділи на кріслі Гулівера, йогів та багато іншого.
Похід у музей справив на дітей величезне враження, адже він має вагому навчальну функцію, окрім цього, там можна пофотографуватися та добряче повеселитися.
Після екскурсії ми сіли в автобус та попрямували додому. І хоча всі були вже втомлені, та відмовитися від зупинки в казковому осінньому лісі діти не змогли: пограли у веселі естафети, у футбол та просто погуляли. З чудовими враженнями всі повернулися додому.

Панасюк О.Ф., вихователь 5 кл.

Подорож до Луцька

Подорож до Луцька

Категорія: Інформація