Рівненський ліцей

Відродженій Рівненській українській гімназії – 25!!!

Опубліковано 15-09-2019, 20:56

597
Відродженій Рівненській українській гімназії – 25!!!
Сьогодні Рівненській українській гімназії 25 років. З цієї нагоди в Міському палаці культури відбулося грандіозне святкування. Зала була переповнена гімназистами, їх батьками та вчителями. Усі – у піднесеному настрої. Розмаїття та різнобарв’я вишитих сорочок та суконь посилювало відчуття національної приналежності та гордощів від того, що навчаємось і працюємо в українській гімназії. Заклад, який має майже сторічну історію, дав країні за цей період тисячі грамотних, різнобічно розвинених, патріотично вихованих громадян.
Традиційно під час свята було відзначено найкращих педагогів, вихователів, учнів. Директор гімназії Тетяна Андріївна вручила почесні нагороди та премії вчителю французької мови Лілії Жук, учителю захисту Вітчизни Василю Дячку, вихователям Олені Панасюк, Наталії Лупіній та учням Гедзюку Владиславу, Волосюк Софії.
Завітала на свято і почесна гостя Косміаді Надія Георгіївна, яка вручила учнівські квитки п’ятикласникам та звернулася з вітальною промовою до всіх присутніх. Як завжди, її виступ був сповнений спогадів, настанов та побажань.
Сіючи розумне, добре та вічне, люблячи свою професію, педагоги гімназії виховують достойних громадян України. Щиро віримо, що наша праця дає гарні плоди – нове прогресивне покоління, яке любить і шанує своє місто, свою країну та рідну alma-mater!

Дарина Тарарук, вихователь 6 класів, учитель РУГ

Відродженій Рівненській українській гімназії – 25!!!

Відродженій Рівненській українській гімназії – 25!!!

Категорія: Інформація