Рівненський ліцей

НАШІ Карпати

Опубліковано 15-09-2019, 20:53

570
НАШІ Карпати
Поїздки з класом – це завжди незабутні враження. Поїздка в Карпати – відпочинок та натхнення. Поїздка з класом у Карпати – це просто вибух!
У червні ми, уже вчорашні дев’ятикласники, неймовірною компанією із сорока шести учасників після випускного поїхали в Карпати. Це було довгоочікуване завершення напруженого навчального року, відзначення успішно складених іспитів ДПА та феєрична можливість побути разом, адже багато хто з нас у вересні продовжить навчання не в гімназії….
Ця поїздка – нескінченний гірський потік позитивних емоцій, відкриттів. Це незабутні вечори з піснями під гітару та власноруч приготовленими стравами на мангалі (привіт шеф-кухарю та гітаристам!)
Ми відвідали кілька дивовижних замків Львівщини (Золочівський, Підгорецький та Олеський), побували в музеї «Перевернута хата», помилувалися дивовижними краєвидами на Яблуницькому перевалі, відвідали ярмарок, відпочили в Буковелі та стали свідками магії приготування сиру на полонині… Проте найважчим виявився підйом на гору Маковиця, адже під час спуску почалася злива й довелося йти в дощовиках розмитим гірським плаєм. Та саме такі пригоди об’єднують нас та залишають спогади на все життя!
Дякуємо друзям-однокласникам та педагогам гімназії за чудову мандрівку!

Софія Волосюк, голова прес-центру

НАШІ Карпати

НАШІ Карпати

Категорія: Інформація