Рівненський ліцей

Щедрі господарі «Щедрика»!

Опубліковано 15-09-2019, 20:53

829
Щедрі господарі «Щедрика»!
5 вересня учні 10 класу Рівненської української гімназії відвідали одне з найкращих рівненських підприємств – «Агропереробку», щоб познайомитися із особливостями виробництва продукції ТМ «Щедрик».
Хто в Рівному не знає, що всі без винятку продукти «Щедрика» смачні, натуральні, а головне – безпечні? Тим, хто в цьому сумнівається, варто дізнатися, що головна політика керівників цього підприємства – виготовляти продукцію, яку впевнено можна давати власним дітям. Тому натуральність, безпечність, якість, відмінний смак – головні характеристики всіх продуктів цієї торгової марки.
Переконалися в цьому наші десятикласники, адже після цікавої розповіді працівників про технологію і особливості виробництва молочної та консервованої продукції, гімназисти дегустували і йогурти, і сири, і варення, і згущене молоко, і топінги, і соки – словом, усе, що виробляється цим підприємством і що гостинно запропонували скуштувати.
Тепер у нашому місті палких шанувальників «Щедрика» побільшало. Ними стали гімназисти, їх учителі, та й батьки тепер теж, ми впевнені, довірятимуть цій торговій марці й купуватимуть додому смаколики від «Щедрика».

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Категорія: Інформація