Рівненський ліцей

Подорож у мальовничий куточок Поділля

Опубліковано 9-06-2019, 21:34

692
Подорож у мальовничий куточок Поділля
Гімназисти 7-А класу разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною та вчителем історії Сацик Людмилою Віталіївною здійснили мандрівку мальовничим Поділлям.
Семикласники відвідали фантастичне та унікальне місто Кам’янець-Подільський, у якому дуже багато архітектурних пам’яток, недарма його вважають одним із чудес України. Гімназисти побували в старій фортеці, відвідали катедральний собор Петра і Павла та найстарішу ратушу України, прогулялися вулицями древнього міста.
Неймовірним став також круїз на теплоході мальовничими куточками річки Дністер. Шлях пролягав по Національному заповіднику «Подільські Товтри». Діти фотографувалися на фоні казкових скель та незвичайної природи.
Не оминули учні 7-А класу улюблену туристами неприступну Хотинську фортецю (ХІІІ-ХХ ст.), яка вражає чудовою панорамою Дністра.
Юні мандрівники також відвідали Кришталеву печеру, стіни якої вкриті різнокольоровими кристалами гіпсу, які просто заворожують своїм блиском. Виникає бажання навіть залишитися тут назавжди. У печері діти побачили голову буйвола, змію, сову, дельфіна, пройшлися місцями, де жив володар печери.
Подорожувати історичними та мальовничими куточками нашої України гімназистам дуже сподобалося.

Лупіна Н.М., вихователь 7-А класу

Подорож у мальовничий куточок Поділля

Подорож у мальовничий куточок Поділля

Категорія: Інформація