Рівненський ліцей

Ми вийшли на фінішну пряму!

Опубліковано 7-06-2019, 15:27

784
Ми вийшли на фінішну пряму!
Завершується робота над початими проектами з журналістики, драми, хендмейд-листівками. Але конкурси та квести продовжуються. Кампусники із задоволенням грали в навчальні настільні ігри. Це і всесвітньо відома Dixit, створена французькими авторами, яка отримала престижну німецьку нагороду Spiel des Jahres. Асоціації та спілкування – ось її родзинка. Франкомовний QR-Coder-квест та традиційна настільна гра “Echelles et serpents” виявили справжніх ерудитів та знавців французької мови.
В останній день табору на дітей чекав сюрприз під час відвідин Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, а саме участь у тренінгу «Імпровізоване судове засідання героїв книги Дж. Ролінг «Гаррі Потер», який провели для гімназистів представники Рівненського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Ілона Куль та Олександр Биков. Учням були роздані ролі персонажів книги, а в ході гри вони ознайомились з основами проведення судового засідання і мали змогу стати активними учасниками судового процесу.
А ще чудова літня погода та веселе товариство сприяли рухливим іграм та жвавому відпочинку на свіжому повітрі. Бажаємо нашим кампусникам набратися сонячної енергії, позитивних емоцій та незабутніх вражень під час літніх канікул!!!

Лілія Жук, учитель французької мови


Ми вийшли на фінішну пряму!

Ми вийшли на фінішну пряму!

Категорія: Інформація