Рівненський ліцей

Summer camp

Опубліковано 30-05-2019, 20:32

665
Summer camp
Теплого травневого ранку учні 5-8 класів Рівненської української гімназії зібралися на порозі рідної alma mater у передчутті нових пригод і знань. Вони чекали на «Summer camp 2019», який нарешті почав працювати. Школярів розділили на групи, кожна з яких має свій індивідуальний розклад. Country Studies, Journalism, Drama, Handicrafts, German, French і Sport – і це все іноземними мовами!
Journalism (журналістика) – це можливість реалізувати всі свої творчі ідеї та знання. У таборі є такі журналісти, які можуть поділитися досвідом з новенькими та дати їм поради. Учні об’єдналися в групи по 3-4 людини й вносять свій неповторний вклад у таборову газету.
German (німецька мова) – дасть можливість виготовити різні вироби власноручно та вивчити нову лексику про них.
French (французька мова) – включає ігри, нові знайомства, Hand Made – і навчання, і розвага. А завдяки дружній атмосфері – це одне з улюблених занять учнів.
Country Studies (вивчення країн) – допоможе поглибити англійську та збагатити знання про світ, розширити світогляд.
Handicrafts (декоративно-прикладне мистецтво) – поповнить уміння учнів новими навичками – від виготовлення книжкових закладок до піньяти.
Drama (акторська майстерність) – цікава можливість навчитися висловлювати свої емоції, вивчити поезії англійською і навіть поставити невеличкі п’єси.
Sport (спорт) – найактивніша частина дня. Веселі ігри, спортивні змагання та різноманітні конкурси не залишать нікого байдужими чи сонними.
Табір лише почав роботу, та більшість учнів знайшли себе тут, бо із захватом працюють над креативними та справді оригінальними ідеями.

Юрчук Катя, гімназистка 8-А кл.

Summer camp

Категорія: Інформація