Рівненський ліцей

Шестикласникам про правила дорожнього руху

Опубліковано 21-05-2019, 22:10

687
Шестикласникам про правила дорожнього руху
Під час літніх шкільних канікул завжди зростає ризик дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Аби запобігти травмуванню дітей, вихователь Бурець Олена Андріївна запросила фахівців для надання рекомендацій школярам з правил дорожнього руху.
Більшість дітей вважає себе вже дорослими, але не всі знають правила дорожнього руху й дотримуються їх. Поліцейська Сенчук Яна з Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України розповіла, що, спостерігаючи за дітьми на дорозі, іноді буває важко зреагувати досить швидко, коли вони кидаються на дорогу або вулицю, намагаючись наздогнати іграшку або м’яч.
Переважна більшість нещасних випадків автодорожніх пригод відбувається через те, що діти раптово вибігають на дорогу. Статистичні дані показують, що діти отримують серйозні тілесні ушкодження.
Поліцейська надала рекомендації гімназистам: реально усвідомлювати вуличну небезпеку, знати та дотримуватися простих правил на дорозі, бути пильними, уважними та відповідальними.

Бурець Олена Андріївна, вихователь шостих класів

Шестикласникам про правила дорожнього руху

Категорія: Інформація