
Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.
Тому в День цивільного захисту в РУГ вихователем Бурець Оленою Андріївною на зустріч з гімназистами були запрошені рятувальники державної пожежно-рятувальної частини.
Співробітники Служби порятунку звернули особливу увагу учнів на суворе дотримання правил пожежної безпеки та охорони праці під час відпочинку в лісі, при виявленні вибухонебезпечних предметів. Шестикласники удосконалили свої теоретичні знання й практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно й чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Пасечников Іван, учень 6-А класу,
вихователь Бурець Олена Андріївна
вихователь Бурець Олена Андріївна
