Рівненський ліцей

Бабуся — берегиня роду

Опубліковано 21-05-2019, 22:00

780
Бабуся — берегиня роду
Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. У них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки й лепетання маляти, теплі бабусині очі, у яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.
Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День матері та Міжнародний день сім’ї. З нагоди цих свят 3 травня 2019 року відбулося родинне свято «Бабуся – берегиня роду», яке підготували для своїх бабусь учні 6-А та 6-Б класів РУГ спільно з вихователем Оленою Андріївною Бурець та музичним керівником Лідією Іванівною Туровською. Для шановних гостей свято провели Кравчук Данило, Городецька Даша, Пасічников Іван та Городскова Варвара.
Спеціально до нашого свята Тетяною Анатоліївною Сладковською, мамою шестикласника (літературний псевдонім Тата Рівне) був написаний вірш нашим бабусям. А прочитав його син поетеси – Георгій Сладковський.
Запальними та ліричними українськими піснями «Рідна мати моя», «Червона рута» порадували присутніх бабусь, дідусів, мам та татусів наші юні зірки-співаки. Шестикласники Шевченко Софія та Струмінський Захар прочитали для бабусь гуморески.
Свої танці продемонстрували Баланчик Дарія, Шавловська Катерина, Назарук Анна, Гончарук Артем, Гедзюк Денис, Тимощук Юрій, Солончук Вадим, Кавун Максим та Михальчук Назарій.
Гімнастичні номери зі стрічкою та булавами від Городецької Даші, Богатко Софії та Ілючок Діани потіши наших бабусь. Софія Кушнерук та Казновецький Сашко захопили всіх грою на музичних інструментах.
Свято минуло в теплому, щирому спілкуванні. А на завершення діти подарували своїм бабусям квіти та подарунки, виготовлені власноруч, виразивши цим любов і вдячність найріднішим людям.
Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного «завтра».

Городецька Даша, Кравчук Данило та вихователь Бурець Олена Андріївна

Бабуся — берегиня роду

Бабуся — берегиня роду

Категорія: Інформація