Рівненський ліцей

На виставці креативних книг рівнянки Олени Медведєвої

Опубліковано 7-04-2019, 21:51

695
На виставці креативних книг рівнянки Олени Медведєвої
3 квітня учні шостих класів з вихователем Бурець Оленою Андріївною та бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною відвідали музей Уласа Самчука. У ці дні там експонуються роботи Олени Медведєвої.
Шестикласники дізналися, що Олена Медведєва є автором книг для дітей, членом Національної спілки письменників України. Також Олена Анатоліївна є автором видавництва книг ручної роботи «Креативна книга». Вона офіційний і єдиний в Україні автор трьох вишиваних шрифтів. Майстриня вишиває трьома мовами: українською, англійською та польською. Саме їй належить ідея щодо започаткування мистецького ручного книготворення в Україні.
Нам показали понад тридцять артбуків, серед яких: вишита «Їжачок Сто Голочок» та «Сніжинка-Даринка», бурштинова «Сон – син соняха», солом'яна «Метеликові ножиці», бісерна «У парі з Ангелом», вив'язана спицями «В'язана киця», різьблена на дереві «Легенда про Рівне», мереживна (плетена гачком) «Руки», фетрова «Кольорова тінь», гербарна «Червона гербера», книга-батик «Доля», вербова «Живі парасолі», шкіряна «Абеткове дерево», книга-будинок «Різдвяна зоря», книга-криниця «Два джерела», праска-казка «Старовинна праска», книга-млин «П'ять мішків», випалена на дереві «Сонячна веселка», книга-іграшка «Зимові каруселі», які не мають аналогів в Україні.
Техніка виконання кожної митецької книги індивідуальна, розроблена Оленою Медведєвою та майстрами Рівного.
Ми щасливі, що мали можливість побачити ці унікальні книги в музеї!

Литвинюк Влад, учень 6 класу,
Бурець Олена Андріївна, вихователь

На виставці креативних книг рівнянки Олени Медведєвої

На виставці креативних книг рівнянки Олени Медведєвої

Категорія: Інформація