Рівненська українська гімназія

Подорож до Львова

Опубліковано 13-02-2019, 18:00

37
Подорож до Львова
Львів – це перлина Західної України. Місто, яке протягом століть стояло на кордоні між культурами Сходу й Заходу, місто багате історичними подіями, місто унікальних архітектурних пам’ятників та ансамблів. Щоб краще дізнатися про історію Львова та відвідати балет «Білосніжка та семеро гномів» Львівського національного академічного театру опери та балету вихователем Бурець Оленою Андріївною була організована спільна поїздка шестикласників та батьків. Наша мандрівка була яскрава та дивовижна.
Зайшовши до театру опери та балету, ми потрапили до найкрасивішої Дзеркальної зали Львівської опери. Усіх вразили факти, які ми почули під час цікавої екскурсії, наприклад, про 6 кілограмів золота для оздоблення фойє або зріст Соломії Крушельницької (180 см!).
А далі – балет! Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, став історією про дружбу й вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомогли дівчинці вижити в дрімучому лісі. Кумедні лісові гноми щиро полюбили дівчинку й прихистили в себе. І ніякі чари та підступи не перемогли Любов.
Учні та батьки, затамувавши подих, спостерігали за прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів...
А далі була прогулянка по Львову… Старовинна архітектура, унікальні пам’ятки, затишні кав’ярні та кондитерські, атмосфера привітності й тепла.
Ми запам’ятаємо цю поїздку до Львова надовго!

Бурець Олена Андріївна, вихователь шостих класів

Подорож до Львова

Подорож до Львова

Категорія: Інформація