Рівненська українська гімназія

Новорічні канікули

Опубліковано 22-01-2019, 20:23

57
Новорічні канікули
Зимові канікули – найцікавіший час для дітей, час захопливих новорічних та різдвяних пригод, поїздок, час відпочинку, веселощів, колядок, сміху, конкурсів, змагань, нових знайомств та зустрічей. Тому шестикласники разом з вихователем Оленою Андріївною спланували цікаву програму на зимові канікули.
Дізнавшись, що в кінопалаці «Україна» буде демонструватися анімаційний фільм «Ґрінч», створений за мотивами книги Доктора Сьюза «Як Ґрінч украв Різдво», вирішили обов’язково його подивитися. Ми опинилися разом з Грінчем у темній печері на самій вершині гори подалі від усіх. Переживали, коли він сердився на людей, які готували грандіозне святкування Нового року. Вони шуміли й прикрашали все місто, і цим дуже дратували Грінча. Він вирішує вкрасти Новий рік і зіпсували свято. Ми були щасливі, що Грінч потоваришував з людьми й полюбив Різдво.
Також ми завітали до книгарні «Знання», де зустрілися зі Святим Миколаєм, розповідали йому вірші та загадували бажання. За гарне декламування Миколай подарував шестикласникам книги. А на завершення нашого відпочинку ми зробили колективне фото.

Олена Андріївна Бурець, вихователь шестикласників

Новорічні канікули

Новорічні канікули

Категорія: Інформація