Рівненська українська гімназія

Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 5-12-2018, 19:48

41
Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії
Нещодавно педагоги та учні гімназії переконалися, що справжні українці ніколи не забувають своїх коренів. 29 листопада до РУГ завітав неочікуваний гість – п.Юрій Гуцуляк, син колишнього мецената гімназії п.Ераста Гуцуляка. Пан Ераст довгий час підтримував зв’язки з гімназійною родиною, сприяв у відкритті кабінету географії імені свого батька – Михайла Гуцуляка, який працював в українській гімназії міжвоєнного періоду, щорічно надсилав кошти для преміювання обдарованих учнів на святі «Зорепад талантів».
Для нас це була надзвичайна подія. Ми були щиро подивовані, що пан Юрій так гарно володіє українською мовою. Гість відвідав музей історії закладу, кабінет географії, який носить ім’я його дідуся, кабінет української мови та літератури. Гімназисти 6-Б та 11-х класів мали гарну можливість поспілкуватися з гостем із Канади. Подорожував п.Юрій у супроводі п. Богдана Колоса, який очолює Пластовий рух у Канаді, тож гімназійні пластуни мали унікальну нагоду дізнатися про своїх побратимів з-за кордону.
Щиро вдячні Івану Васильовичу Вєтрову, першому проректору РОІППО, за організовану зустріч та сподіваємося на подальше спілкування з родиною Гуцуляків.

Леся Бойчак, заступник директора з виховної роботи

Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії

Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація