Рівненський ліцей

Подорожуємо Рівненщиною

Опубліковано 26-11-2018, 21:10

998
Подорожуємо Рівненщиною
Ми, шестикласники, дуже любимо подорожувати. Ось тому і відгукнулися на пропозицію вчителя географії Уляни Володимирівни Марач та нашого вихователя Олени Андріївни Бурець відвідати цікаві куточки Рівненщини. Першою зупинкою був Березнівський дендропарк.
Від екскурсовода ми дізналися, що парк був заснований у 1979 році, а в 1989 році віднесений до дендропарків державного значення. У ньому зібрано більше 800 видів деревних рослин з усього світу.
Ми ходили стежинами парку розбитого по зонах: Америка, Кавказ, Середня Азія, Далекий Схід, Сибір, Карпати, Крим та ін. Парк має свій Острів кохання. Нам розповіли, що цей витвір садово-паркового мистецтва створювався не одним поколінням садівників та скульпторів Західного Полісся.
Наступною нашою зупинкою став Музей лісу недалеко від м.Костопіль. Екскурсовод розповіла, що місце для створення Музею лісу вибране не випадково, адже Костопільський район Рівненської області – це географічний кордон між лісостеповою та поліською зонами краю. У приміщенні Музею раніше було лісництво Костопільського лісгоспу. З усіх боків воно оточене лісом, і завдяки цьому ми змогли відчути неповторну атмосферу й енергетику.
Шестикласники відвідали три тематичні зали: історичний зал, зал сучасного розвитку лісового господарювання й територію Музею. Тут нас нагодували кулішем та чаєм з лісових ягід – було смачно! Відпочивши на дитячому майданчику, ми повернулися додому.
Дякуємо за чудову екскурсію екскурсоводам і нашим учителям.

Случик Максим, учень шостого класу,
Олена Бурець, вихователь

Подорожуємо Рівненщиною

Подорожуємо Рівненщиною

Категорія: Інформація