Рівненська українська гімназія

«Життя ‒ таки дивний подарунок…..»

Опубліковано 18-11-2018, 21:50

170
«Життя ‒ таки дивний подарунок…..»
Шестикласники, дізнавшись, що на сцені Рівненського обласного театру ляльок буде презентуватися непроста вистава "Оскар і Рожева Пані" вирішили відвідати прем’єру.
Ця повість одного із найвідоміших сучасних драматургів Франції Еріка-Емманюеля Шмітта, написана в 2002 році, уже сьогодні перекладена на велику кількість мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу, і от тепер – ще й на Рівненській сцені. Ця вистава - спільний дебют дорослих акторів театру і юних вихованців студії "Лялькові сходинки". Головну роль грає наш одноліток Михайло Бляшин.
У виставі розповідається про 12 останніх днів життя хворого на рак хлопчика. У своїх посланнях приречений малюк благає Всевишнього про милосердя, про радість хоча б в останні дні життя, про гармонію та любов у цілому світі. Посередником поміж Богом та людьми для Оскара стає дивовижна жінка. Колись вона виступала на цирковій арені в ролі боксера, тепер — сестра милосердя. Це і є Рожева Пані. Чуйна та духовна людина.
Історія торкнулася наших сердець і не залишила нас байдужими. Гра двох акторів змусила нас плакати й сміятися. Ми не змогли приховати свої емоції.

Дарія Горобей, учениця 6 класу

«Життя ‒ таки дивний подарунок…..»

«Життя ‒ таки дивний подарунок…..»

Категорія: Інформація