Рівненська українська гімназія

День учителя 2018

Опубліковано 15-10-2018, 21:10

135
День учителя 2018
З настанням осені в Україну приходить одне із найпрестижніших свят – День працівників освіти.
Це улюблене свято не лише педагогів, а й учнів, особливо майбутніх випускників, адже кожного року гімназисти 11-х класів хочуть здивувати вчителів чимось новим, неординарним. Ось і 2018 не став винятком: разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною діти створили для своїх педагогів справжній Голлівуд. Так, так! Не вірите?!
Свято розпочалося ще о 8 годині ранку, коли випускники зустрічали педагогів на червоній доріжці. Папараці фотографували вчителів, які давали інтерв’ю та автографи під гучні оплески гімназистів. На першому поверсі можна було сфотографуватися біля яскравої фотозони. Далі на вчителів чекав ще один сюрприз – ,,Алея зірок”, де кожен міг побачити своє фото в середині золотої зірки. А після уроків відбулося святкове дійство, яке розпочали репортери Костюк Олександра та Єфремова Мирослава. Продовжили свято ведучі Лецкалюк Андрій, Чайка Володимир та неперевершені зірки Голлівуду - Пенелопа Круз та Анджеліна Джолі (Пасюта Богдана й Твердохліб Анастасія).
Під час свята педагоги брали участь у різних конкурсах, де змогли відчути себе в ролі кінозірок. Найактивнішими були Парфенюк О.М., Баранюк С.Л., Сацик С.П. (дякуємо їм за це!)
І, звичайно ж, який Голлівуд без церемонії вручення Оскарів? Саме на святковому концерті кожен учитель отримав свою нагороду-символ любові й поваги одинадцятикласників.
Сподіваємось, що ми змогли подарувати всім педагогам святковий настрій та незабутні враження.

Сяська Іванна, одинадцятикласниця

День учителя 2018

День учителя 2018

Категорія: Інформація