Рівненська українська гімназія

«Book Forum» у Львові

Опубліковано 8-10-2018, 21:58

38
«Book Forum» у Львові
З 19 до 23 вересня у львівському Палаці Мистецтв та в понад 50 локаціях міста відбувся 25-й «Book Forum». Це настільки велика подія в літературному й видавничому житті України, що вчителі гімназії (Гаврилюк О.В., Якобчук І.В., Парфенюк О.М.) не могли не потрапити туди.
Звичайно, поїздка була неперевершеною, адже ми мали змогу зустрітися й поспілкуватися із Лесею Ворониною, Галиною Малик, Юрієм Винничуком, Світланою Талан, Володимиром Лисом, Надією Гуменюк, Андрієм Курковим, Сергієм Жаданом. І це неповний перелік творчих зустрічей, на які можна було потрапити в ці дні. Кожне спілкування з метрами сучасної літератури ще раз і ще раз доводило: кожен із митців особливий, у кожного своя життєва історія, свій біль, своя радість… І про це будь-хто з нас може довідатися з книг різних видавництв, що були представлені в широкому асортименті на «Book Forum».
Спілкування, автографи, теплі спогади про холодний дощовий день, круговерть авторів, читання творів, гарні слова, прекрасні книги – це неповний перелік того, що створювало атмосферу цьогорічного львівського книжкового форуму.

Парфенюк О.М., учитель української мови та літератури

«Book Forum» у Львові

Категорія: Інформація