Рівненський ліцей

Мрії збуваються!

Опубліковано 7-09-2018, 06:46

996
Мрії збуваються!
Ось і почався ще один навчальний рік. Для когось це лише початок гімназійного життя, а для інших – останній рік у цих таких домашніх стінах. Можливо, уже час замислитися про вибір майбутньої професії або хоча б про вподобання.
На першому уроці, тема якого «Україна – це ми», нам випала нагода познайомитися з цікавою людиною – випускницею гімназії 2005 року Альоною Кожушок. А цікава вона саме тим, що займається пантомімою. Трохи дивне заняття для такої тендітної, на перший погляд, дівчини. Але, чесно кажучи, вона нас вразила. Альона – справді майстер. Нам ще ніколи не доводилося бачити наживо мімів, але ця пластика рук, справжні емоції… усе зрозуміло без слів! У класі панувала тепла атмосфера: ми грали в ігри, розважались і просто спілкувалися. Альона – щира та приємна дівчина. Але коли вона сказала, що колись у класі була «сірою мишкою», ми не повірили. Ну, як це можливо!?
А ще Альона розповіла нам, що в дитинстві любила відвідувати театри, але завжди мріяла не тільки дивитися на сцену, а й бути на ній. І от така маленька мрія згодом переросла в улюблену справу. Вона вступила до найвідомішого київськогог театрального університету ім. І.Карпенка-Карого, а також зайнялася пантомімою. Як на мене, це ідеальний приклад того, що треба йти до своєї мети, займатись тим, що подобається, не боятись нового й завжди вірити у свої сили.
Зустріч з Альоною залишила лише позитивні враження, дала нам натхнення й змотивувала до праці. Сподіваюсь, це була не остання наша зустріч ;)

Софія Волосюк, координатор прес-центру 9-А класу

Мрії збуваються!

Мрії збуваються!

Категорія: Інформація