Рівненська українська гімназія

Випуск 2018

Опубліковано 2-09-2018, 19:17

100
Випуск 2018
23 червня був особливий день для випускників Рівненської української гімназії: він зранку тихо-мрійно зайшов до них у кімнату, трепетно-тривожно торкнувся душі, пелюстково усміхнувся найріднішим і найближчим людям, сонцесяйно визирнув кульбабкою при дорозі, проводжаючи на свято, линув дощем побажань та мрій увечері.
Це було особливе свято. Свято радісне й у той самий час трішки сумне, адже в цей день Рівненська українська гімназія розгорнула обійми, щоб відпустити у самостійний лет п’ятдесят своїх учнів, якими пишається не тільки наш навчальний заклад, а й місто та Рівненщина зокрема. Серед цьогорічних випускників – 12 медалістів: Купчик А., Герасимюк Г., Зух Ю., Ілючок М., Коломис Д., Рокіщук І., Середюк О., Якобчук В., Марискевич В., Глембіцький Р., Цінівська Ю., Купина Д. Пишається також гімназія й досягненнями цьогорічних випускників в олімпіадах, конкурсах, МАНі, дебатному турнірі, самоврядуванні, спорті. Сподіваємося, що червневий вечірній дощ не остудив юні серця й тепер уже, на жаль, колишні гімназисти прославлятимуть не лише наш край, а й Україну завдяки своїм здобуткам на ниві подальшої освіти. А робитимуть наші студенти це завдяки навчанню в найпрестижніших навчальних закладах не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми пишаємося, що бачимо знайомі нам з 5 класу прізвища серед студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного авіаційного університету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету водного господарства та природокористування, Івано-Франківського національного медичного університету, Національного університету «Острозька академія», Академії образотворчих мистецтв (Варшава) тощо.
Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків. У природі кожен день не схожий на попередній. Він дарує нові барви й форми, тривожить звуками й подіями, бо щодня відбуваються зміни. Такі ж зміни прийшли на поріг і до наших випускників. Хочемо побажати вам, щоб ваше життя було урожайним, як осінь: на здобутки, нові приємні зустрічі та знайомства, на усмішки та підтримку батьків, друзів, рідних, на терпіння і наполегливість. Хай вам щастить!
PS: Від імені випускників вихователі 11-х класів дякують за підготовку та проведення випускного Кухарчук Т.А., Бойчак Л.А., Коваль Т.П., Юзюк Р.П., Корчазі Н.В., Туровській Л.І., Нікітіній О., Федині Б., Франчук О., Корчазі К., Парфенюку А. і, звичайно ж, батькам.

Парфенюк О.М., Литовченко Н.М.

Випуск 2018

Випуск 2018

Категорія: Інформація