Рівненська українська гімназія

Вітаємо переможців!

Опубліковано 10-02-2015, 21:39

1239
Вітаємо переможців:


ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

Простапчук Жанна Андріївна 7 клас І місце
вчитель Парфенюк Оксана Миколаївна

Зух Юліана Олександрівна 8 клас І місце
вчитель Парфенюк Оксана Миколаївна

Гоч Поліна Ігорівна 9 клас І місце
вчитель Якобчук Інна Василівна

Константінова Дарина Сергіївна 10 клас І місце
вчитель Філь Валентина Олександрівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Марискевич Вікторія Олександрівна 8 клас ІІІ місце
вчитель Марач Уляна Володимирівна

Гапонюк Софія Юріївна 9 клас ІІ місце
вчитель Марач Уляна Володимирівна

Матюк Григорій Сергійович 10 клас ІІ місце
вчитель Марач Уляна Володимирівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Гедзюк Владислав Олегович 6 клас ІІ місце
вчитель Нагай Тамара Юріївна

Чайка Володимир Ігорович 7 клас ІІ місце
вчитель Шкапатюк Анжела Анатоліївна

Корчакова Вікторія Олександрівна 11клас ІІІ місце
вчитель Форсюк Тетяна Ростиславівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Коломис Дарія Олександрівна 8 клас ІІ місце
вчитель Линник Лілія Леонідівна

Леонова Ксенія Володимирівна 9 клас ІІІ місце
вчитель Лобащук Галина Тимофіївна

Константинова Дарина Сергіївна 10 клас ІІІ місце
вчитель Ярмольчук Світлана Степанівна

Гапонюк Соломія Юріївна 11 клас ІІІ місце
вчитель Ярмольчук Світлана Степанівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Купчик Анна Русланівна 8 клас І місце
вчитель Мельничук Світлана Василівна

Константінова Дарина Сергіївна 10 клас ІІ місце
вчитель Мельничук Світлана Василівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Коломис Дарія Олександрівна 8 клас ІІІ місце
вчитель Драненко Тетяна Євгеніївна

Франчук Марія Григорівна 9 клас ІІ місце
вчитель Литвин Оксана Анатоліївна

Константінова Дарина Сергіївна 10 клас І місце
вчитель Драненко Тетяна Євгеніївна

Матюк Григорій Сергійович 10 клас ІІ місце
вчитель Драненко Тетяна Євгеніївна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Трохимович Микола Андрійович 11 клас І місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Іллючок Марта Олегівна 8 клас ІІ місце
вчитель Медвєдєва Ліна Олексіївна

Капітанець Павло Ігорович 9 клас ІІІ місце
вчитель Медвєдєва Ліна Олексіївна

Поліщук Ольга Сергіївна 10 клас І місце
вчитель Сацик Сергій Петрович

Матюк Григорій Сергійович 10 клас ІІ місце
вчитель Сацик Сергій Петрович

Музичук Олександра Сергіївна 11 клас ІІ місце
вчитель Сацик Сергій Петрович

Дацюк Іван Володимирович 11 клас ІІ місце
вчитель Сацик Сергій Петрович

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Кондратюк Андрій Ігорович 7 клас ІІІ місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

Марискевич Вікторія Олександрівна 8 клас ІІІ місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

Гоч Поліна Ігорівна 9 клас ІІ місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

Поліщук Ольга Сергіївна 10 клас ІІІ місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

Ткачук Іван Володимирович 11 клас ІІ місце
вчитель Климюк Катерина Семенівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Трохимович Микола Андрійович 11 клас ІІ місце
вчитель Сліпчук Віктор Васильович

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Коротюк Марія Ігорівна 7 клас ІІ місце
вчитель Гаврилюк Оксана Володимирівна

Коломис Дарія Олександрівна 8 клас ІІ місце
вчитель Парфенюк Оксана Миколаївна

Анишинець Євгенія Миколаївна 9 клас ІІІ місце
вчитель Якобчук Інна Василівна

Константінова Дарина Сергіївна 10 клас ІІ місце
вчитель Філь Валентина Олександрівна

Токарчук Інна Ігорівна 10 клас ІІІ місце
вчитель Філь Валентина Олександрівна

Ковальчук Анна Юріївна 11 клас ІІ місце
вчитель Якобчук Інна Василівна

Ліщинська Анна Юріївна 11 клас ІІІ місце
вчитель Якобчук Інна Василівна

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з економіки

Бутенко Олександра Олександрівна 10 клас І місце
вчитель Невірковець Вікторія Анатоліївна

Полюхович Анна Василівна 10 клас ІІ місце
вчитель Невірковець Вікторія Анатоліївна

Корчакова Вікторія Олександрівна 11 клас ІІ місце
вчитель Невірковець Вікторія Анатоліївна

Категорія: Інформація