Рівненська українська гімназія

Випускникам 2014-2015 навчального року

Опубліковано 14-12-2014, 22:32

895
З метою самопідготовки та самоконтролю учнів та в рамках допомоги випускникам 11-х класів у підготовці до ЗНО "Методичний портал" пропонує пройти учням Пробне ЗНО з таких предметів:
1. Українська мова та література
2. Історія України
3. Біологія
ПЗНО проводиться в оновленому вигляді – на комп’ютерах за допомогою спеціальної програми. У програми велика кількість переваг перед тими, що існують зараз на ринку подібної продукції. Її Ви можете протестувати, скачавши її демонстраційну версію за цим посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-7-20
Ця програма має ознайомчу функцію. Це, так би мовити, мікс питань з історії України, біології та української мови та літератури. Ми просто вставили сюди 21 питання з цих предметів для того, щоб показати її можливості. Всі інші програми розроблені конкретно з тих предметів, які вказані вище і мають приблизну таку кількість питань, як і бланки ЗНО.
Свій проект ми назвали КА ПЗНО (комп'ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання).
КА ПЗНО з предметів повністю відповідають вимогам ЗНО з предметів.
Вартість одного тестування становить 50 грн. з одного предмета на одного учня. Учень може проходити тестування з одного чи всіх предметів.
Якщо Вас зацікавила інформація та Ви хочете пройти КА ПЗНО з вищевказаних предметів, потрібно буде подати заявку вчителю-предметнику.
Наш сайт-візитівка: http://testportal.ucoz.com/

Категорія: Інформація