Рівненська українська гімназія

День самоврядування 2018

Опубліковано 2-05-2018, 22:02

242
День самоврядування 2018
27 квітня в гімназії було проведено традиційний День самоврядування. І хоча цей захід відбувається щороку, але кожного разу гімназисти чекають на нього з нетерпінням (як випускники, так і менші учні!). Усім цікаво: хто стане, перефразовуючи знаменитий вислів, «адміністрацією на день»; хто і які доручення виконуватиме тощо.
Отже, цьогоріч обов’язки директора виконувала Цінівська Юлія, її заступниками, так би мовити «правими руками» стали Купина Діана, Купчик Анна, Середюк Ольга, Сегіна Ірина, Ілючок Марта й Марискевич Вікторія. Тільки не подумайте, що керівників багато, а виконаної роботи зовсім мало. До кінця робочого дня «новоспечена адміністрація» настільки втомилася, що на лінійку, організовану педагогом-організатором Борщук Анною, вихователями 11-х класів Рокіщук Іриною та Грицюком Олександром, вийшла хоч і усміхаючись, але дуже зморена. До речі, на лінійці було відзначено подяками, які надрукувала секретар Земельська Анастасія, кращих учителів-учнів, що проводили уроки з 5 по 10 класи.
Під час лінійки прозвітували про свою роботу також медпрацівники (Гелетей Віктор, Якобчук Вероніка, Кошлай Анастасія, Чернега Ольга, Глембіцький Роман), які розповіли, що в їхньому медпункті в цей день був просто аншлаг: оглянуто близько 70 гімназистів (виміряно їхній ріст, вагу, тиск), надано першу медичну допомогу у вигляді цукерок-пігулок, ведмежуйок, сухофруктів, м’ятних таблеток. Медсестри в класах упродовж дня видавали вітаміни для всіх учнів. Словом, відбою від пацієнтів не було, але медики були на висоті.
Не залишилися без роботи й бібліотекарі Мальована Яна й Дідик Ірина. Вони організували власну бібліотеку з читальним залом у кабінеті 26. Дівчатка видавали книги, облаштовували виставки-ознайомлення, оглядали підручники одинадцятикласників. Не менш важливими стали заходи, проведені соціальним педагогом Польщею Єгором, психологами Червоною Марією, Яроцькою Анастасією, Сачуком Святославом, які проводили бесіди з учнями, опрацьовували анкети, ділилися з десятикласниками досвідом підготовки до ЗНО. На вахті чесно виконували свої обов’язки Гоч Софія, Місюра Вікторія.
Але ви не думайте, що одинадцятикласники працювали лише в межах гімназії. Вони також під керівництвом нових завгоспів Горбача Миколи й Довгополого Влада прибирали територію подвір’я, підживлювали дерева, посаджені в середині квітня.
Для того, щоб гімназія в цей день працювала як злагоджений механізм, за роботою нових учителів та адміністрації спостерігали інспектори з управління освіти – Сончак Ольга й Самчук-Бєлова Віта, які викладуть свої зауваження, пропозиції, відзначать кращих з кращих для того, щоб і наступного року цей день минув продуктивно, «без збоїв», цікаво й весело.
Одинадцятикласники щиро дякують адміністрації РУГ за надану можливість керувати гімназією, за довіру та підтримку дитячих мрій.

Борщук Анна, педагог-організатор
(«той, що на один день» :-) )

День самоврядування 2018

День самоврядування 2018

Категорія: Інформація