Рівненська українська гімназія

Конференція, що надихає досліджувати

Опубліковано 25-04-2018, 21:51

247
Конференція, що надихає досліджувати
Я пишу цю статтю, щоб розповісти про конференцію, яка внесла трохи різноманітності в наші шкільні будні, а головне – розставила всі крапки над «і» щодо написання науково-дослідницьких робіт МАН.
Наукова діяльність - невід'ємна частина навчання будь-якого учня. На жаль, серед сучасних підлітків бажання займатися дослідженнями все менш поширене. Про це можна говорити хоча б із того, що цього року на 4 десятикласники менше взяли участь у конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН. Мені хотілося б вірити в те, що ця тенденція зміниться.
Наукові дослідження - це справді цікаво, вони допомагають нам розвиватися й ставати справжніми «профі» у певній сфері. Наші вчителі розуміють це, і тому намагаються всіляко популяризувати дослідницьку діяльність. Саме тому 20 квітня для учнів 9, 10 класів було проведено науково-практичну конференцію «Радість пізнання».
Усе було як насправді, як у дорослому житті дослідників: офіційне відкриття, виступ компетентного дослідника, статистичні підсумки нашої праці й, звісно, виступи учнів 9-го класу Шостак О., Заліпського Н. та 10-го класу Ольшанецької С., Кватерчук А., Фокіна Б. із науково-дослідницькими роботами в галузях психології («Психологічні особливості розвитку номофобії у школярів різних вікових груп»), історії («Учні Рівненської української гімназії у молодіжних патріотичних організаціях міжвоєнного періоду» і «Вклад сім'ї Гофманів у розвиток освіти Рівненщини у міжвоєнний період»), географії («Водні ресурси Рівненської області: проблеми формування та раціонального використання в умовах глобальних змін клімату») й української мови («Мова рекламного тексту»). Усі виступи я вважаю справді цікавими, не дарма їх обрали для презентації перед гімназистами. Конференція завершилась підведенням підсумків і врученням призів.
Загалом це була досить цікава подія, яка допомогла відволіктися від навчання, додала позитивного заряду й натхнення на вихідні.

Заліпський Назарій, учень 9-А класу

Конференція, що надихає досліджувати

Конференція, що надихає досліджувати

Категорія: Інформація