Рівненська українська гімназія

Відбулось нагородження переможців конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Опубліковано 20-03-2018, 06:38

196
Відбулося нагородження переможців ІІІ етапу XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Темою цьогорічного конкурсу стали слова В’ячеслава Липинського «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути». Вихованці загальноосвітніх і позашкільних закладів, шкіл естетичного виховання та ПТНЗ Рівненщини надіслали понад 160 робіт.
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості має cімнадцятирічну історію й користується незмінною популярністю серед юних обдарувань Рівненщини. Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення, а й знання історії, засвідчили власну життєву позицію.
У церемонії нагородження начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Святослав Сидорук зазначив: «Відрадно, що українські нащадки бережуть традиції, націю та державність».
Журі обрало по 5 переможців у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».
Приємно відзначити, що семикласниця Рівненської української гімназії Власюк Олександра стала переможницею в номінації «Образотворче мистецтво». Вітаємо Олександру та зичимо їй творчих успіхів і перемог у майбутньому.
Роботу молодої художниці організатори вже відправили в Київ для участі у фінальному етапі ХVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Бурець Олена Андріївна, учитель образотворчого мистецтва

Відбулось нагородження переможців конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Відбулось нагородження переможців конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Категорія: Інформація