Рівненський ліцей

Нові знайомства та зустрічі

Опубліковано 13-03-2018, 21:04

798
Нещодавно учні 10-А класу разом із вихователем відвідали ПК «Текстильник». У рамках профорієнтаційної роботи учні познайомились із викладачем, який представляв Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він розповів усім присутнім, що цей заклад був створений на базі Харківського військового університету та Харківського інституту Військово-Повітряних Сил і що свою історію університет розпочав з 1930 року.
Ми дізналися, що серед випускників університету 578 Героїв Радянського Союзу, 28 двічі Героїв Радянського Союзу, 6 Героїв України, а сам маршал авіації Іван Микитович Кожедуб – тричі Герой Радянського Союзу. За роки війни І.М. Кожедуб здійснив 330 вильотів, провів 120 повітряних боїв й особисто збив 62 ворожих літаки.
Також нам продемонстрували короткометражний фільм про сучасний вищий навчальний заклад, який є провідним університетом з військової освіти та військової підготовки й готує кваліфікованих військовослужбовців і цивільних фахівців.
Усі, кого зацікавить цей навчальний заклад, його факультети, правила прийому до ВНЗ, зможуть отримати більш детальну інформацію на сайті закладу: www.hups.mil.gov.ua.

Прес-центр 10-А класу

Категорія: Інформація