Рівненська українська гімназія

На гостину до святого Миколая

Опубліковано 25-12-2017, 20:38

279
П’ятикласники «А» класу відвідали зелену садибу «Хутір Касень» Дубнівського райому. Добиралися ми до неї спочатку автобусом, а потім великою машиною ГАЗ-66. Екохутір – найвище місце на Рівненщині – гостинно зустрів нас.
Спочатку ми побачили аніматорів: Курочку, Півника, Корову, Пінгвіна та Дракончика. Вони проводили з нами веселі ігри та конкурси. До речі, одноголосно в нашому класі найвеселішими визнали Дракончика та Пінгвіна.
Потім святий Миколай гостинно запрошував нас до своєї резиденції і розпитував про вчинки. Від Чудотворця ми дізналися про допомогу бідним та знедоленим людям у найскрутніші хвилини життя. Він робив добро, не чекаючи на подяку й славу. П’ятикласники отримали від Миколая подарунки та листи.
Пізніше ми мали змогу побувати на фермі, де нам дозволили погодувати овечок. Поряд з фермою ми побачили цікавих кучерявих свинок, яких спеціально було завезено на хутір з Європи.
Після всього побаченого й почутого ми теж вирішили допомогти дітям з Обласного центру реабілітації, які потрапили у складну життєву ситуацію. Фонд молодіжних ініціатив «Крила» запропонував нам виготовити на майстер-класі для цих дітей подарункові набори, які ми наповнили печивом та цукерками.
Свято вдалося на славу! Дякуємо батьківському комітету, вихователю Олені Андріївні Бурець та фонду молодіжних ініціатив «Крила».

Зайцева Злата, Губницька Ольга, учениці 5-А класу

На гостину до святого Миколая

На гостину до святого Миколая

Категорія: Інформація