Рівненський ліцей

День Гідності та Свободи в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 23-11-2017, 06:39

1031
Україна – країна гідності й свободи – уже третій рік поспіль ми стверджуємо цю істину в історичні для нашої держави осінні дні. Саме 21 листопада українці вшановують пам'ять патріотів, які піднялися на захист наших прав та свобод. Зазвичай революції бувають раз на сто-двісті років, ми ж стали свідками за останнє десятиліття двох таких трагічних подій. Це є підтвердженням того, що саме в такій важкій боротьбі українці здобувають для себе справедливу й демократичну державу.
Про боротьбу, історію та непросте сьогодення розповіли гімназистам 5-11 класів педагоги під час уроків Гідності, що проходили в гімназії впродовж дня. Відчути атмосферу, побачити фото, документи, речі, плакати, книги, що стали свідченнями революції, учні мали змогу завдяки інсталяції, розміщеній у приміщенні гімназії. Також у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи учні 10-х класів відвідали обласну наукову бібліотеку, де для них було проведено зустріч «Вільні творять майбутнє», а дев’ятикласники були гостями тематичної виставки обласного краєзнавчого музею.
У подальшому в ці дні листопада відбуватимуться різні події – пам’ятні, святкові чи сумні, – але головне, щоб у душах гімназистів залишилося розуміння того, що ми, українці, варті кращого життя у вільній демократичній країні.

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

День Гідності та Свободи в Рівненській українській гімназії

День Гідності та Свободи в Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація